Akın Tarım ürünleri işleme sanayii

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Arpa Ezmesi
  KDV Hariç: 4,50 TL 4,50 TL
  soyulmuş arpadan üretim yapılır Kepekli besinlerde bulunan lif tokluk hissi verir Hazır çorbaların üretiminde   kullanılır. İçindekiler: %100 arpa dır .koruyucu kullanılmaz. Dıyet yapanlar kullanır. AKIN TARIM tesislerinde üretilir. ..
  soyulmuş arpadan üretim yapılır Kepekli besinlerde b...
 • Arpa Unu
  KDV Hariç: 3,50 TL 3,50 TL
  Kan şekerini düzenler, açlık duygusunu azaltır ve kilo kontrolünü sağlar. Kalın bağırsak asisteminin yapısını güçlendirir korur kanser gibi hastalıkların oluşum riskini azaltır arpa önce kabuğu soyuluyor,sora taş degirmende un olur. Doğal taş degirmenınd..
  Kan şekerini düzenler, açlık duygusunu azaltır ...
  1 yorum yapılmış.
 • Bakla Unu
  KDV Hariç: 0,00 TL 0,00 TL
  Kepekli besinlerde bulunan lif tokluk hissi verir. Sağlıklı bir diyet için kullanabilirsiniz. Çorbalarınıza katabilir, meyve suyu, süt veya yoğurt ile tüketebilirsiniz. İçindekiler: %100 soyulmuş (kabuğu alınmış) bakla Üretim: Doğal, katkısız, ambalajlarda     ..
  Kepekli besinlerde bulunan lif tokluk hissi verir. Sağlıklı...
 • Buğday
  KDV Hariç: 2,50 TL 2,50 TL
          ..
          .....
 • Buğday Ezmesi
  KDV Hariç: 3,50 TL 3,78 TL
  Kan şekerini düzenler, Açlık duygusunu azaltır ve kilo kontrolünü sağlar Kalın bağırsak sisteminin yapısını güçlendirir korur, kanser gibi hastalıkların oluşum riskini azaltır. Sağlıklı beslenmemiz için gerekli vitaminleri sağlamada temel unsurlardan..
  Kan şekerini düzenler, Açlık duygusunu azaltı...
 • Buğday Kepeği
  KDV Hariç: 1,75 TL 1,89 TL
  Buğdayın öğütülerek elde edilen kepeğidir. Kan şekerini düzenler, açlık duygusunu azaltır ve kilo kontrolünü sağlar. Kalın bağırsak asisteminin yapısını güçlendirir korur. Kanser gibi hastalıkların oluşum riskini azaltır. Sağlıklı beslenmemiz i&c..
  Buğdayın öğütülerek elde edilen kepeğidir. ...
 • Buğday Kırması
  KDV Hariç: 2,50 TL 2,70 TL
  Buğdayın ikiye ve dörde bölünmüş şeklidir. Ekmeklerde ve gıdalarda kullanılır. İçindekiler: %100 buğday kırmaların içinden unu alınır. bugdayın içinde hiç bır yabanci madde bulunmaz. incelik ve kalınlık müşterinın isteğiyle yapılır. ..
  Buğdayın ikiye ve dörde bölünmüş şeklid...
 • Çavdar
  KDV Hariç: 2,00 TL 2,02 TL
  TEMIZLENMIŞ TANE ÇAVDAR           ..
  TEMIZLENMIŞ TANE ÇAVDAR       ...
 • Çavdar Ezmesi
  KDV Hariç: 3,45 TL 3,73 TL
  Çavdar Ezmesi'ni alışkın olduğunuz kahvaltılık gevreklerinize, çorbalarınıza, her türlü fırın ürünlerinden tatlıya, tüm yiyeceklerinize ekleyerek, lif, protein ve mineral açısından öğünlerinize zenginlik katabilirsiniz. İçindeki..
  Çavdar Ezmesi'ni alışkın olduğunuz kahvaltılık g...
  1 yorum yapılmış.
 • Çavdar Kepeği
  KDV Hariç: 2,35 TL 2,54 TL
  Çavdarın öğütülerek elde edilen kepeğidir. Kan şekerini düzenler, açlık duygusunu azaltır ve kilo kontrolünü sağlar. Kalın bağırsak asisteminin yapısını güçlendirir korur. Kanser gibi hastalıkların oluşum riskini azaltır. Sağlıklı beslenme..
  Çavdarın öğütülerek elde edilen kepeğ...
 • Çavdar Kırması
  KDV Hariç: 2,50 TL 2,70 TL
  Çavdarın ikiye ve dörde bölünmüş şeklidir. Ekmek yapımında,tüm gıda ürünlerinde kullanılır. İçindekiler: %100 çavdar Üretim: Doğal,VE hıç bır  katkı yoktur isteğe bağli üretim yapılır. GÖRÜŞ VE Ö..
  Çavdarın ikiye ve dörde bölünmüş...
 • Çavdar Unu
  KDV Hariç: 3,00 TL 3,24 TL
  Kan şekerini dengeleyici bir özelliği var. Yeterli lif alındığında sindirim sisteminin düzenli çalıştığı artık herkesçe biliniyor. Ama çavdar ekmeğinin faydaları bunlarla sınırlı değil. Vücuttaki toksinleri atmaya, damar sertliğini önlemeye, kolesterol&uum..
  Kan şekerini dengeleyici bir özelliği var. Yeterli lif...
 • Çorbalık Mısır
  KDV Hariç: 3,75 TL 4,05 TL
  Çorbalarda, aşurelerde, karadeniz yöresinin damak zevkidir. İçindekiler: %100 mısır Üretim: Doğal, katkısız, ambalajlarda             ..
  Çorbalarda, aşurelerde, karadeniz yöresinin dam...
 • Garnitür
  KDV Hariç: 0,00 TL 0,00 TL
  Kuş Yemi Ürünlerinin süslemesinde kullanılır. Vitamin takviyelidir. Hiçbir katkı maddesi içermez. Üretim: Doğal, katkısız, 25 kg kraft torbalarda yapılmaktadır.       ..
  Kuş Yemi Ürünlerinin süslemesinde kullanılır. Vitamin takvi...
 • Hazır Kuru Mantı
  KDV Hariç: 0,00 TL 0,00 TL
  Ev yapımı hazır kuru mantı Fırınlanmış halde olduğu için bozulma, kuruma, ekşime ve çabuk tüketim derdi yoktur Tamamen kendi organik imalatımızdır 500 gr paketlerde kullanıma hazırdır İçindekiler: Un, su, tuz Et ve yağ içermez Sadece kuru mantı &n..
  Ev yapımı hazır kuru mantı Fırınlanmış halde olduğu i&cce...
 • Kara Buğday Unu
  KDV Hariç: 0,00 TL 0,00 TL
  Tam buğday unu (entegre un, köy unu, kara un, esmer un) gibi isimlerle anılan un türü; buğdayın, kepek de dahil olmak üzere tamamının öğütülmesi ile elde edilir. Dolayısıyla besleyici değeri daha yüksektir. Kalp, sinir sistemi ve sindirim sisteminin düzgün çalışmasını sağlar. Karbonhidrat, protein..
  Tam buğday unu (entegre un, köy unu, kara un, esmer un) gibi...
 • Kırık Arpa
  KDV Hariç: 2,75 TL 2,97 TL
  Soyulmuş arpa ikiye bölündükten sonra tozundan arındırılır. Çorbalarda ve gıda ürünlerinde kullanılır. İçindekiler: %100 arpa Üretim: Doğal, katkısız, ambalajlarda                 ..
  Soyulmuş arpa ikiye bölündükten sonra tozund...
 • Meyveli Müsli
  KDV Hariç: 0,00 TL 0,00 TL
  Kan kolesterol seviyesini düzenler. Kan şekerini düzenler. Tokluk duygusunu azaltır ve kilo kontrolünü sağlar. Kalın bağırsak asisteminin sağlığını korur. Kanser gibi hastalıkların oluşum riskini azaltır. Keten tohumu, kurutulmuş meyveler, soyulmuş ayçiçek içi, yulaf ezmesi, buğday ezmesi, ça..
  Kan kolesterol seviyesini düzenler. Kan şekerini düzenler. ...
 • Mısır Kırması
  KDV Hariç: 3,00 TL 3,24 TL
  Sade ve garnitür güvercin yemi olarak kullanılabilir. İstenen tüm boyutlarda ince veya kalın üretim yapmaktayız. İçindekiler : %100 mısır Üretim: Doğal, katkısız, ambalajlarda       ..
  Sade ve garnitür güvercin yemi olarak kullanılabi...
 • Mısır Unu
  KDV Hariç: 2,50 TL 2,70 TL
  Doymamış yağ, kandaki kolesterol düzeyinin kontrol edilmesine yardımcı olduğu için kalp ve damar sağlığına faydalıdır. A vitamini ise gözler, kemikler, diş ve böbrekler için gerekli bir vitamindir. Sağlık sektöründe ise mısır nişastası, ilaç yapım..
  Doymamış yağ, kandaki kolesterol düzeyinin kontrol edi...
 • Nohut Kırması
  KDV Hariç: 10,00 TL 10,80 TL
  Nohutun kırılmış şeklidir. Nohut ekmeği yapımında ve gıdalarda kullanılır. İçindekiler: %100 nohut Üretim: Doğal, katkısız, ambalajlarda       ..
  Nohutun kırılmış şeklidir. Nohut ekmeği yapımında ve gıda...