Akın Tarım ürünleri işleme sanayii

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • Arpa Ezmesi
  KDV Hariç: 7,50 TL 8,10 TL
  soyulmuş arpadan üretim yapılır Kepekli besinlerde bulunan lif tokluk hissi verir Hazır çorbaların üretiminde   kullanılır. İçindekiler: %100 arpa dır .koruyucu kullanılmaz. Dıyet yapanlar kullanır. AKIN TARIM tesislerinde üretilir. ..
  soyulmuş arpadan üretim yapılır Kepekli besinlerde bul...
 • Arpa Unu
  KDV Hariç: 6,00 TL 6,48 TL
  Kan şekerini düzenler, açlık duygusunu azaltır ve kilo kontrolünü sağlar. Kalın bağırsak asisteminin yapısını güçlendirir korur kanser gibi hastalıkların oluşum riskini azaltır arpa önce kabuğu soyuluyor,sora taş degirmende un olur. Doğal taş degirmenınde u..
  Kan şekerini düzenler, açlık duygusunu azaltır v...
 • Buğday
  KDV Hariç: 6,00 TL 6,06 TL
          ..
          .....
 • Buğday Ezmesi
  KDV Hariç: 7,50 TL 8,10 TL
  Kan şekerini düzenler, Açlık duygusunu azaltır ve kilo kontrolünü sağlar Kalın bağırsak sisteminin yapısını güçlendirir korur, kanser gibi hastalıkların oluşum riskini azaltır. Sağlıklı beslenmemiz için gerekli vitaminleri sağlamada temel unsurlardandır...
  Kan şekerini düzenler, Açlık duygusunu azaltır ...
 • Buğday Kepeği
  KDV Hariç: 5,50 TL 5,56 TL
  Buğdayın öğütülerek elde edilen kepeğidir. Kan şekerini düzenler, açlık duygusunu azaltır ve kilo kontrolünü sağlar. Kalın bağırsak asisteminin yapısını güçlendirir korur. Kanser gibi hastalıkların oluşum riskini azaltır. Sağlıklı beslenmemiz i&cce..
  Buğdayın öğütülerek elde edilen kepeğidir. K...
 • Buğday Kırması
  KDV Hariç: 6,50 TL 7,02 TL
  Buğdayın ikiye ve dörde bölünmüş şeklidir. Ekmeklerde ve gıdalarda kullanılır. İçindekiler: %100 buğday kırmaların içinden unu alınır. bugdayın içinde hiç bır yabanci madde bulunmaz. incelik ve kalınlık müşterinın isteğiyle yapılır. Ü..
  Buğdayın ikiye ve dörde bölünmüş şeklidi...
 • Çavdar
  KDV Hariç: 5,00 TL 5,05 TL
  TEMIZLENMIŞ TANE ÇAVDAR           ..
  TEMIZLENMIŞ TANE ÇAVDAR        ...
 • Çavdar Ezmesi
  KDV Hariç: 7,50 TL 8,10 TL
  Çavdar Ezmesi'ni alışkın olduğunuz kahvaltılık gevreklerinize, çorbalarınıza, her türlü fırın ürünlerinden tatlıya, tüm yiyeceklerinize ekleyerek, lif, protein ve mineral açısından öğünlerinize zenginlik katabilirsiniz. İçindekile..
  Çavdar Ezmesi'ni alışkın olduğunuz kahvaltılık ge...
 • Çavdar Kepeği
  KDV Hariç: 6,00 TL 6,48 TL
  Çavdarın öğütülerek elde edilen kepeğidir. Kan şekerini düzenler, açlık duygusunu azaltır ve kilo kontrolünü sağlar. Kalın bağırsak asisteminin yapısını güçlendirir korur. Kanser gibi hastalıkların oluşum riskini azaltır. Sağlıklı beslenmemi..
  Çavdarın öğütülerek elde edilen kepeği...
 • Çavdar Kırması
  KDV Hariç: 5,40 TL 5,83 TL
  Çavdarın ikiye ve dörde bölünmüş şeklidir. Ekmek yapımında,tüm gıda ürünlerinde kullanılır. İçindekiler: %100 çavdar Üretim: Doğal,VE hıç bır  katkı yoktur isteğe bağli üretim yapılır. GÖRÜŞ VE ÖNERİL..
  Çavdarın ikiye ve dörde bölünmüş ...
 • Çavdar Unu
  KDV Hariç: 6,50 TL 7,02 TL
  Kan şekerini dengeleyici bir özelliği var. Yeterli lif alındığında sindirim sisteminin düzenli çalıştığı artık herkesçe biliniyor. Ama çavdar ekmeğinin faydaları bunlarla sınırlı değil. Vücuttaki toksinleri atmaya, damar sertliğini önlemeye, kolesterolü..
  Kan şekerini dengeleyici bir özelliği var. Yeterli lif ...
 • Çorbalık Mısır
  KDV Hariç: 9,00 TL 9,72 TL
  Çorbalarda, aşurelerde, karadeniz yöresinin damak zevkidir. İçindekiler: %100 mısır Üretim: Doğal, katkısız, ambalajlarda             ..
  Çorbalarda, aşurelerde, karadeniz yöresinin dama...
 • Kırık Arpa
  KDV Hariç: 6,00 TL 6,48 TL
  Soyulmuş arpa  bölündükten sonra tozundan arındırılır. Çorbalarda ve gıda ürünlerinde kullanılır. İçindekiler: %100 arpa Üretim: Doğal, katkısız, ambalajlarda                   ..
  Soyulmuş arpa  bölündükten sonra tozunda...
 • Mısır Kırması
  KDV Hariç: 6,50 TL 7,02 TL
  Sade ve garnitür güvercin yemi olarak kullanılabilir. İstenen tüm boyutlarda ince veya kalın üretim yapmaktayız. İçindekiler : %100 mısır Üretim: Doğal, katkısız, ambalajlarda       ..
  Sade ve garnitür güvercin yemi olarak kullanılabil...
 • Mısır Unu
  KDV Hariç: 7,50 TL 8,10 TL
  Doymamış yağ, kandaki kolesterol düzeyinin kontrol edilmesine yardımcı olduğu için kalp ve damar sağlığına faydalıdır. A vitamini ise gözler, kemikler, diş ve böbrekler için gerekli bir vitamindir. Sağlık sektöründe ise mısır nişastası, ilaç yapımı v..
  Doymamış yağ, kandaki kolesterol düzeyinin kontrol edil...
 • Nohut Kırması
  KDV Hariç: 30,00 TL 32,40 TL
  Nohutun kırılmış şeklidir. Nohut ekmeği yapımında ve gıdalarda kullanılır. İçindekiler: %100 nohut Üretim: Doğal, katkısız, ambalajlarda       ..
  Nohutun kırılmış şeklidir. Nohut ekmeği yapımında ve gıdala...
 • Nohut Unu
  KDV Hariç: 30,00 TL 32,40 TL
  Akciğerlerin en iyi besinidir. Diş ağrısını geçirir.  Nohut ve aç karna içilen nohut suyu cinsel gücü çok artırır, bundan dolayı erkek develer nohutla beslenir. Özellikle siyah nohutun, faydası olduka fazladır. Nohut yağı, temreye, kötü hu..
  Akciğerlerin en iyi besinidir. Diş ağrısını geçirir....
 • Soyulmuş Arpa
  KDV Hariç: 6,20 TL 6,70 TL
  Arpanın zarı alınarak elde edilir. İçindekiler: %100 arpa Üretim: Doğal, katkısız, ambalajlarda   ..
  Arpanın zarı alınarak elde edilir. İçindekiler: %100...
 • Soyulmuş Yulaf İçi
  KDV Hariç: 7,50 TL 8,10 TL
  Yulafı işleyip kabuğundan ayırıp içini elde ediyoruz. Yulaf ezmesinin hammaddesi olarak kullanılır. Yulaf ununda kullanılır. İçindekiler : %100 yulaf içi Üretim: Doğal, katkısız, ambalajda       ..
  Yulafı işleyip kabuğundan ayırıp içini elde ediyoruz....
 • Tam Buğday Unu
  KDV Hariç: 6,50 TL 6,57 TL
  Tam buğday unu (entegre un, köy unu, kara un, esmer un) gibi isimlerle anılan un türü; buğdayın, kepek de dahil olmak üzere tamamının öğütülmesi ile elde edilir. Dolayısıyla besleyici değeri daha yüksektir. Kalp, sinir sistemi ve sindirim sisteminin düz..
  Tam buğday unu (entegre un, köy unu, kara un, esmer un)...
 • Yulaf Ezmesi
  KDV Hariç: 11,00 TL 11,88 TL
  Üretim:Aklif yulaf ezmesi doğal ve  katkısız dır, hıçbır koruyucu madde içermez. YULAF EZMESİ( istege bagli uretım yapılır) Kepekli besinlerde bulunan lif tokluk hissi verir. İçindekiler : %100 yulaf ürünündenürtilmektedir kalsıyum,magnez..
  Üretim:Aklif yulaf ezmesi doğal ve  katkısız ...